084 | KOMPOZICE III.
BALCAR Jiří (1929 – 1968)
- starting price: 3 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Lept na papíře, 240 x 160 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1959, signováno vpravo dole BALCAR 59, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem.